28 вересня на місцевому стадіоні «Колос» відбувся матч другого туру першої ліги ДЮФЛ Вінницької області, в якому зустрічалися дві місцеві юнацькі футбольні команди: ДЮСШ «Рось-2002» (тренер Олег Затоковенко) та ДЮСШ-2003 Погребище (тренер Микола Ярошенко).

  Вперше за всю історію існування ДЮФЛ нашої області Погребищенська ДЮСШ виставила одразу дві команди по одній віковій групі.

  Футбольна дружина «Рось-2002» представляє собою збірну Погребищенського району з юних футболістів 2002, 2003, 2004 років народження, основу якої складають сільські юнаки із Степанок, Станції Погребище-1, Педосів, Шпиченець, Гопчиці, Старостинець та Черемошного. Футбольна дружина ДЮСШ-2003 – це збірна Погребищенської школи №1, за яку виступають юнаки 2003 та 2004 років народження.

  Матч розпочався дуже цікаво, вже на перших хвилинах Микола Опанасенко продемонструвавши високу швидкість забив м’яч у ворота «Росі-2002». Але більш досвідчені юнаки із команди «Рось-2002» активно та впевнено провели перщий тайм та зрівняли рахунок, Євген Маковей красиво головою замкнув передачу Євгена Нікітішина.

  Другий тайм юні росичі впевнено контролювали м’яч і змогли ще чотири рази розписатися у воротах суперника. Відзначились: Максим Хозюк, двічі Євген Нікітішин та Євген Маковей. Слід відзначити дві гольові передачі від захисника Андрія Поліщука, який на високому рівні провів ввесь матч. Найкращим в складі фк «Рось-2002» був визнаний захисник Вадим Круторог, який виконав найбільший обсяг роботи в захисті та вдало розпочинав атаки своєї команди.